Warsztaty tworzenia mandali

Krakowski Klub Kultury Piaskownica we współpracy z Wydawnictwem WiR zorganizował w lipcu warsztaty plastyczne dla dzieci, w trakcie których młodzi uczestnicy mieli okazję wykonać oryginalne i kolorowe mandale. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Czytaj więcej...

Warsztaty "Mandala i jej zastosowanie w edukacji początkowej"

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów "Mandala i jej zastosowanie w edukacji początkowej", skierowanych do nauczycieli, logopedów, terapeutów i rodziców.

Czytaj więcej...

Mandale świąteczne do pobrania GRATIS

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia - doskonały czas, by wspólnie z dzieckiem tworzyć i kolorować mandale. Zapraszamy do bezpłatnego pobrania szablonów mandali świątecznych!

 

Czytaj więcej...

Jak zrobić mandalę?

Najpopularniejszą formą pracy z mandalą jest jej kolorowanie. Na rynku dostępne są liczne szablony mandali do kolorowania, zróżnicowane pod względem tematycznym (np. manadale matematyczne, mandale przyrodnicze, mandale muzyczne). Dziecko może wybrać interesujący je wzór. Do kolorowania używamy jak najwięcej barw, które dziecko dobiera wedle własnego uznania.

Czytaj więcej...

Mandala w edukacji

Praca z mandalą wywiera bardzo korzystny wpływ na edukację przedszkolaków i uczniów już od pierwszego etapu nauczania. Pobudza i rozwija twórcze myślenie, które jest podstawą kreatywnej edukacji.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje